Maskownica karnisza sufitowego

Wyświetlanie 1–18 z 22 wyników

Maskownica karnisza sufitowego to ostatni krzyk mody i niezwykle funkcjonalnymaskownica karnisza element wykończeniowy. Ta listwa o specyficznej budowie potrafi całkowicie zakryć karnisze każdego typu. Mowa tu zarówno o tradycyjnych karniszach na ściany, jak również o sufitowych karniszach, nazywanych zamiennie torowymi. Listwy maskujące to idealna propozycja dla miłośników zasłon oraz firan, czyli tradycyjnej formy zapewniania prywatności w domu. Ozdobne tkaniny to często najbardziej estetyczny sposób na odgrodzenie się od spojrzeń sąsiadów. Wszak zabudowa wielorodzinna bywa, zwłaszcza w dużych miastach, niezwykle gęsta. Szczególnie na nowoczesnych osiedlach. Warto więc zadbać o to, by nikt nie zaglądał nam do naszych „czterech kątów”.

Maskownica Karnisza LED

Maskownica Karnisza LED to szansa na niebywałą aranżację wnętrza. Do każdego modelu naszych maskownic klient może w prosty sposób podłączyć energooszczędne oświetlenie. Sprzedajemy specjalne zestawy, na które składają się wszelkie niezbędne elementy do uruchomienia taśm z diodami LED. Pamiętajcie Państwo, że oprócz niesamowitego wyglądu, oświetlenie ledowe to również ogromna oszczędność pieniędzy, ponieważ diody tego typu cechują się niskim poborem prądu. Mniejsze zużycie energii w prostej linii przekłada się na oszczędności i pozostawienie znacznych ilości pieniędzy w naszej kieszeni.

Maskownica karnisza z gk

Maskownica karnisza z gk, czyli z gipso-kartonu, to jeden ze sposobów wykonania tego produktu, jednak my polecamy i sprzedajemy maskownice wykonane ze styropianu. W jaki sposób powstają nasze produkty? Za chwilę szczegółowo to dla Państwa opiszemy. Zaczynamy od wycięcia wzoru listwy ze styropianu EPS 200. To oznaczenie odnosi się do najtrwalszej odmiany styropianu na rynku. Następnie styropian pokrywamy tak zwaną masą czy też tynkiem sztukatorskim. Składają się na niego kruszywo kwarcowe oraz żywica akrylowa. Ta mieszanka tworzy dodatkową, twardą warstwę, zapewniającą wytrzymałość produktu na potencjalne uszkodzenia mechaniczne.

By listwy miały równe krawędzie i równomiernie rozprowadzoną masę po swojej powierzchni, stosujemy tak zwaną metodę ciągnioną. Stanowi ona opozycję do tak zwanej metody natryskowej, która nie gwarantuje dobrego  wykończenia. Po zejściu z linii produkcyjnej i wyschnięciu, nasze maskownice mają beżowy kolor oraz strukturę delikatnego, naturalnego piaskowca. Tak przygotowany komponent idealnie nadaje się do malowania, bo dobrze absorbuje farbę. Do malowania należy używać farb do wnętrz, które w swoim składzie nie posiadają rozpuszczalników.

Maskownica do karnisza sufitowego

Maskownica do karnisza sufitowego występuje w naszych sklepie w różnych wzorach i w różnych rozmiarach, dlatego każdy klient znajdzie produkt idealnie dostosowany do jego potrzeb i specyfikacji wnętrza. Nasze produkty są łatwe w montażu. W większości przypadków wystarczy do tego celu sam klej, natomiast największe maskownice warto dodatkowo podeprzeć kołkami. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!