Listwy oświetleniowe LED

Wyświetlanie 1–18 z 34 wyników

Listwy oświetleniowe sufitowe LED to produkt, który znajduje się w naszej ofercie

listwy oświetleniowe LED
listwy oświetleniowe LED

od dawna i cieszy się niezmienną popularnością. Nie wszyscy jednak znają potencjał tych niesamowitych elementów sztukaterii wewnętrznej. Dlatego też w poniższym artykule postaramy się przedstawić Państwu wszystkie zalety tego produktu.

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że popularne oświetleniówki łączą w sobie doskonałą stylistykę dla wnętrza oraz szeroką funkcjonalność, która znacznie ułatwi życie użytkownikom oraz domownikom. Listwy oświetleniowe w obecnych czasach stosowane są bowiem zarówno w prywatnych lokalizacjach – domach i mieszkaniach, oraz w punktach usługowych czy budynkach użyteczności publicznej. Doskonale spełniają swoją funkcję w każdym miejscu i znacznie podnoszą walory wizualne i estetyczne danego wnętrza. W domu zapewniają przytulny i tajemniczy klimat, a w lokalach różnego typu podnoszą prestiż i wprowadzają aurę ekskluzywności. Dlatego też z miesiąca na miesiąc cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych rodaków.

Listwy sufitowe oświetleniowe

Listwy sufitowe oświetleniowe dostępne w naszej ofercie posiadają różnorodną stylistykę i rozmiary. Dzięki temu sprawdzą się w każdym wnętrzu i z pewnością każdy nasz klient znajdzie produkt idealnie odpowiadający jego gustom. Należy jednak pamiętać, że listwy same w sobie nie świecą. By w pełni spełniały swoje funkcje, należy dołączyć do nich zestawy LED. W ich skład wchodzą między innymi taśmy ledowe, zasilacz, ściemniacz czy złączki. Dopiero podłączenie zestawu do prądu i umieszczenie taśm na listwach zagwarantuje nam idealne wykończenie i źródło dodatkowego, alternatywnego światła. Umieszczenie listew pod sufitem stworzy bardzo ciekawy efekt. Światło się rozprosi i wprowadzi do wnętrza nietuzinkową aurę.

W naszej ofercie znajdują się trzy typy listew pod względem kolorystycznym. Klient może wybrać diody o barwie białej ciepłej, białej zimnej oraz wielokolorowe, zwane taśmami RGB. Można je też podzielić pod względem wytrzymałości i ochrony. Jeden rodzaj przeznaczony jest do pomieszczeń o normalnej temperaturze i wilgotności, a drugi do pomieszczeń, w których występuje zwiększona wilgotność powietrza. Diody ledowe są energooszczędne i pobierają mało prądu. Dzięki temu ich użycie w dłuższej perspektywie przynosi oszczędność środków finansowych. Przy tym są bardzo żywotne i świecą po prostu mocniej niż tradycyjne oświetlenie.

Listwy przysufitowe oświetleniowe

Listwy przysufitowe oświetleniowe od Decor System to produkty najwyższej jakości. Wytwarzamy je w oparciu o najnowsze technologie produkcyjne. Bazę dekoru stanowi najtrwalsza odmiana styropianu na rynku – EPS 200. Na to nakładamy specjalną mieszankę kruszywa kwarcowego i żywicy akrylowej, zwaną masą lub tynkiem sztukatorskim. Gdy listwa wyschnie, jest bardzo wytrzymała i odporna na potencjalne uszkodzenia zewnętrzne, wynikające z codziennego użytkowania. Co ciekawe, jest również maksymalnie lekka, a to sprzyja sprawnemu i szybkiemu montażowi. Ten odbywa się jedynie na klej. Dedykowane spoiwo nabyć możecie Państwo w naszym sklepie razem z listwami i zestawem LED. Pomoc kosztownych fachowca od wykończenia wnętrz nie będzie konieczna, ponieważ z aplikacją listew na ścianie poradzicie sobie Państwo sami! Serdecznie zachęcamy do zakupu naszych oświetleniówek. Natomiast w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.