Listwy wokół okien i drzwi

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Sztukateria wokół drzwi – sztukateria dla estetów

Wykańczając swój dom, zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu. Staramy się, by każdy element wyposażenia współgrał ze sobą i tworzył spójne, ciekawe, intrygujące wnętrze, które będzie w stanie wywołać zachwyt w rodzinie czy przyjaciołach spędzających w tym domu czas. Jednym z ciekawszych sposobów na doskonałe udekorowanie wnętrza jest sztukateria dedykowana drzwiom, a dokładnie służąca do udekorowania otworu drzwiowego.

Jak powszechnie wiadomo, tradycyjna sztukateria styropianowa cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. Ludzie chętnie z niej korzystają, ponieważ jest nie tylko tania i łatwa w montażu, ale również daje naprawdę fantastyczne efekty. Wystarczy tylko kilka elementów, by całkowicie odmienić wnętrze. Sztukateria wokół drzwi pozwala na przykrycie ościeżnic, które zazwyczaj nie charakteryzują się zbyt wysoką estetyką. By pozwolić wnętrzu rozkwitać, wystarczy zastosować ciekawą sztukaterię wokół drzwi, która doda uroku, elegancji i wytworności.

Listwy, jako opaski drzwiowe – łatwość montażu oraz wytrzymałość

W naszym sklepie znajdziesz listwy, które doskonale sprawdzą się jako opaski montowane wokół drzwi. Wykonane zostały w oparciu o najnowsze technologie, jakie są tylko dostępne. Producenci zadbali o to, by sztukateria służąca dekoracji drzwi służyła jak najdłużej, bez jakichkolwiek odkształceń czy niekorzystnej zmianie koloru. Sztukateria wokół drzwi wykonana została z najwyższej jakości polistyrenu o wysokiej gęstości. Zewnętrzna powłoka sztukaterii pomalowana została na biało, dzięki czemu pasować będzie do większości wnętrz. Ponadto, biała powłoka znacznie ułatwia ewentualne przemalowanie na inny kolor.

Sztukateria wokół drzwi może być bez większego problemu stosowana w każdym typie pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja drzwi od strony korytarza, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by takiej dekoracji użyć również we wnętrzu konkretnego pomieszczenia. W naszym asortymencie znaleźć możesz listwy o różnej szerokości, zarówno te szersze, jak i cieńsze. Pozwala to dokonać swobodnego wyboru oraz na dopasowanie do oczekiwań konkretnego inwestora.

Ozdoba drzwi, czyli sztukateria styropianowa

Nie każdy chce, by jego dom wyglądał typowo. Obecnie mnóstwo inwestorów szuka tych wspaniałych elementów, które pozwolą wyróżnić się na tle innych. Przykładem tego jest właśnie sztukateria stosowana wokół drzwi w pomieszczeniach. Listwy wokół drzwi nie muszą jedynie okalać samego otworu drzwiowego. Inwestorzy mogą zdecydować się na znacznie odważniejszy zabieg, czyli połączenie listew wokół drzwi z listwami przypodłogowymi. Takie rozwiązanie może dać naprawdę niesamowity efekt.

Jednak nie tylko listwy znajdują się w naszym asortymencie. Oferujemy dodatkowo nieco bardziej śmiałe dodatki w stylu portali czy dekorów, które można połączyć z listwami, by cieszyć się jeszcze ciekawszym wyglądem pomieszczeń. Marzysz o wspaniale udekorowanym domu? Koniecznie skorzystaj z naszej oferty i wybierz pasujące do Twojego gustu listwy wokółdrzwiowe oraz inne dekoracyjne elementy.