Rozety sufitowe styropianowe

Wyświetlanie 1–18 z 98 wyników

Rozety sufitowe styropianowe to hasło, które często wpisywane jest przezRozety Sufitowe klientów pragnących w ciekawy sposób wykończyć sufit. Już na wstępie należy jednak zaznaczyć, że jest to pewnego rodzaju pomyłka, wynikająca z niewiedzy. Rozety nie są bowiem wykonywane ze styropianu, a najczęściej z poliuretanu lub też duropolimeru czy pokrewnych materiałów. Jeśli chodzi o poliuretan, to jest to nowoczesne, bardzo odporne na uderzenia i lekkie tworzywo sztuczne. Jego dodatkowym atutem jest całkowita odporność na działanie wody oraz wilgoci. Nie ma więc zagrożenia, że po jakimś czasie produkt pokryje się pleśnią czy grzybem w wyniku niekorzystnych warunków pogodowych czy wilgoci.

Rozety popularnością w świecie architektury wnętrz cieszą się już od dawnych czasów. Często to właśnie one stanowiły jeden z głównych elementów wystroju dworów czy pałaców. Mało który dekor potrafi bowiem nadać tak indywidualny i wytworny charakter wnętrzu. Z biegiem lat zmieniały się materiały, z których powstaje rozeta, ale ta ozdoba niezmiennie pozostała jednym z topowych dekorów. Warto więc włączyć ją do wystroju swoich „czterech ścian” i nadać im zdecydowanie nietuzinkowy wydźwięk.

Rozety sufitowe z oświetleniem

Rozety sufitowe z oświetleniem to szybki i prosty sposób, by uczynić wnętrze domu, mieszkania, punktu usługowego czy innego publicznego miejsca wyjątkowym. W naszej ofercie posiadamy dziesiątki wzorów, zarówno tych prostych, jak i zdecydowanie ozdobnych. Dzięki temu nasi klienci mogą u nas znaleźć produkty przeznaczone do wnętrz nowoczesnych, ale też bardziej tradycyjnych. Zdążyliśmy przywyknąć, że rozety są pokryte wymyślnymi ornamentami, ale nie brakuje również nowych wzorów. Mamy tu na myśli rozety na ściany; o kształcie prostokąta czy kwadratu; jak również wzory w stylu minimal. Nie brakuje też ciekawostek w stylu rozet o średnicy 15 centymetrów czy rozet w kształcie gwiazdy. By zapoznać się z całą ofertą, zapraszamy do przejrzenia całej kategorii w naszym sklepie z rozetami.

Duża rozeta sufitowa do lampy

Duża rozeta sufitowa do lampy sprawdzi się zarówno w dużym, jak i małym wnętrzu. Stanowić będzie doskonałe uzupełnienie dla oświetlenia i płynne przejście sufitu w żyrandol. Warto zaznaczyć, że produkty te posiadają minimalną wagę. Dzięki temu są bardzo łatwe w montażu. Wystarczy je przykleić do sufitu. Najlepiej użyć dedykowanego kleju od producenta. Możecie go Państwo nabyć w naszym sklepie. Posiłkowanie się kołkami, gwoździami, wkrętarką czy innymi specjalistycznymi narzędziami naprawdę nie będzie konieczne. Jeśli będziecie chcieli natomiast wyciąć w rozecie dziurę na oświetlenie, to wystarczy do tego celu klasyczna piła ręczna z małymi, ostrymi ząbkami.

Rozety sufitowe poliuretanowe

Rozety sufitowe poliuretanowe są całkowicie odporne na wodę i inne ciecze oraz wpływ wilgoci. To sprawia, że bez obaw można je montować w takich miejscach, jak łazienki czy kuchnie. Jeśli ktoś zamarzy sobie ten komponent w pomieszczeniu o podwyższonej wilgotności powietrza, to nie ma przeciwwskazań, by go tam zamontował. Nasze produkty to najwyższa jakość wykonania, dlatego będą Państwu służyć przez wiele lat!